Nieruchomości

Nieruchomości: grunty, domy, mieszkania, lokale komercyjne

SPRZEDAŻ – KUPNO – ZAMIANA – NAJEM

 

      logo PFRN okragle PL         logowspon          

Nieruchomości – działamy na podstawie licencji PFRN nr 22169

Polisa OC: 91555183 TUW CONCORDIA POLSKA

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i CEPI (głównego europejskiego stowarzyszenia specjalistów rynku nieruchomości i zarządców, skupiającego ponad 200 tysięcy specjalistów rynku nieruchomości), a także Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości. Stosujemy w naszej pracy standardy członkowskie organizacji, do których należymy, Kodeks Etyki oraz Kartę Praw Klienta PFRN. Umowy i inne dokumenty, które wykorzystujemy w naszej pracy, zostały opracowane przez prawników oraz PFRN.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: domy, grunty (działki), mieszkania, lokale komercyjne (sklepy, powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne), siedliska, pałacyki i dworki.

Pośredniczymy w: sprzedaży, kupnie, zamianach, wynajmie.
Współpracujemy z innymi Pośrednikami , dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej bazy ofert.

Czym różnimy się od innych BON?

Naszym celem głównym jest pełna indywidualizacja oferty i przedstawienie jej w sposób nieszablonowy. Staramy się uchwycić klimat nieruchomości i w pełni go wyeksponować. Nie sprowadzamy naszych działań do „modnej” aranżacji ze szkła i metalu, z wazonem pełnych tulipanów.
Nie ukrywamy historii, która tworzyła mieszkanie, dom czy dworek, a wręcz przeciwnie – czynimy z niej atrybut.

Właśnie dlatego, nie skupujemy hurtowo ofert z rynku. Równocześnie poświęcamy czas tylko kilkunastu nieruchomościom, by z pełną swobodą skupić się na prowadzonych działaniach marketingowych oraz na  Klientach i ich potrzebach.

Rozpoznajemy, określamy i likwidujemy ryzyko towarzyszące transakcjom rynkowym. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno Klientów kupujących, jak i sprzedających.

Jeżeli sprzedajesz:

  • ze szczególną dbałością przygotujemy Twój dom, lokal, posiadłość do korzystnej i bezpiecznej transakcji. Aktywnie poprowadzimy sprzedaż, korzystając z wielu narzędzi komunikacyjnych i marketingowych, w tym Home Stagingu.

Jeżeli kupujesz:

  • zapewnimy profesjonalną i kompleksową obsługę całego procesu zakupu.

Jeżeli kredytujesz swoje działania:

  • zorganizujemy spotkanie z fachowcami, którzy wytłumaczą zawiłości kredytowe i zwrócą uwagę na wszystkie elementy wybranych ofert. Oferty przedstawione przez naszego doradcę będą zrozumiałe, a ponadto będą zawierały wszelkie koszty i opłaty związane z zaciąganym kredytem.